Co nabízíme

Detska fotografie
Detská kolekce zahrnuje vždy DVD s nafocenými snímky. Detsky fotograficky set zahrnuje klasicke civilni portrety rodiny, jednoduche detske portrety, umelecky akt s miminkem, atd... Fotograficka kolekce pocíta i se skupinovým portretem napr. sourozenci, kamarady atd.

Fotografie tehotných zen - nabízíme zachytit jedno z nejkrásnejsích období v zivote zeny. Fotografie v tehotenství plynule kombinuje ruzne fotografické styly (portrét, akt) a dokumentuje neopakovatelné okamziky vaseho materstvi.

Focení novorozencu - v profesionálne vybaveném fotoatelieru, u rodicu doma v atelieru prenosném, nebo kdekoliv, kde je v dosahu elektrický proud. Focení v blízkosti domova eliminuje cestováni, coz cerstvá maminka ocení zrejme ze vseho nejvíc.

Fotografie miminek a detí - zde nechavám prostor fantazii rodicu. Fotit je mozné prakticky kdekoliv. Opet v profi zarízeném studiu, doma ve studiu prenosném, ale treba i na zahrade nebo v lese. Zkrátka kdekoliv, lokaci si vybíraji sami rodice. Klasická portrétní fotografie s detmi i rodinami at už s rekvizitami nebo bez.

Fotografování ve skolkách - rodicum kazdého dítete nabízím cd s deseti az dvaceti fotografiemi na predem domluvenem pozadi. Pozadi je mozné kombinovat. Samozrejmosti jsou i skupinové snímky.

Fotografování v materských centrech - pro maminky nejsnadnejsí. Její dítko nafotím v jejím oblíbeném materském centru. Podmínkou je nejmén? deset zájemcu.

Pocitacove upravené a vyretusované fotografie je mozné dodat vypálene na DVD, vyvolané jako klasické fotografie, a to od rozmeru 9x18 az 70 x 100 cm, popripade obojí. Od rozmeru 18x25 se snímky vyvolávaji individuálne, ne sériove ve fotolabu. Spolupracuji se spickovým vyvolávacím studiem.

Vybrané fotografie je mozné dodat i ve forme plakátu, kalendáre, profesionálne zapaspartované ci zarámované. Spolupracuji se spickovými paspartisty a rámari. Fantazii se zkrátka meze nekladou.