Kdo jsme

Vítejte na mych webových stránkách. Abelsonfoto je fotografický ateliér nabízející tvorbu zakázkových fotosetu. Jsem fotografka s bohatou praxi a publikacni zkusenosti. Specializuji se na fotografování rodinných portrétu, tehotných zen, novorozencu, miminek a detí. Fotografujeme v profesionálne zarízeném studiu, v exteriéru, ve skolkach, materskych centrech, ale treba i u rodicu doma ve studiu prenosném, a to po celem uzemi CR.

Základem je vytvorit príjemnou a nenucenou atmosféru a vytvorit pokud mozno co nejprirozenejsi snímky. Nastavající maminka se napríklad pri fotografování nemusí stydet. Fotografování mimo me a ní nikdo jiný nebude prítomen. Ostych ani obavy nejsou na míste ani v pripade foceni novorozencu, miminek a detí, kteremu je samozrejme pritomen rodic. Fotografování novorozencu, kterí si vubec neuvedomují, ze jsou fotografováni, je, pokud tedy detátko vylozene nepláce, pomerne snadné. S miminky to obcas bývá horsí, ale s trochou trpelivosti lze i s temi nejvetsími divochy vytvorit nádherné snímky. S prenosnym studiem fotografuji i ve skolkach a materskych centrech - rodic kazdeho ditete dostane cd s portfolimem deseti az dvaceti snimku.

Snímací technika - digitalni fotoaparát Canon Eos 1Ds Mark II
Snímky automaticky pocitacove upravuji. Dodávám je na DVD, mohu je nechat vytisknout, dát zapaspartovat nebo je zalomit do nádherné knihy s tvrdými deskami na krídovém papíre.

Fotim na nekolika pozadich - bilem, sedivem, cernem, bezovem, textilnim batikovanem sedem, textilnim batikovanem hnedem, problemem nejsou ani aranzovane snimky (mimi ve vanicce, v kbeliku, v kvetinaci), zkratka co si rodic bude prat. Obecne se vsem zucastnenym snazim venovat maximalni peci. Foceni napriklad neni casove omezeno, klidne si vyckam na vhodny zaber, na to, az mimi usne, maminka ho nakoji nebo se uklidni.
Tesim se na vas
Jana Trzilova Abelson